Category Archives: Osiągnięcia sportowe

Lata 2006 – 2016

Klasyfikacje:

  • II miejsce w klasyfikacji generalnej Wojewódzkich Igrzysk LZS 2011 Szkół Wiejskich (II miejsce w klasyfikacji gier zespołowych, VI miejsce w lekkiej atletyce),
  • III miejsce w klasyfikacji generalnej Wojewódzkich Igrzysk LZS 2009 SzkółWiejskich.

Gry zespołowe:

  • II miejsce półfinał wojewódzki SZS w koszykówce dziewcząt 2016,
  • II miejsce półfinał wojewódzki SZS w koszykówce dziewcząt 2015,
  • II miejsce półfinał wojewódzki SZS w koszykówce dziewcząt 2014,
  • II miejsce półfinał wojewódzki” Piłkarska kadra czeka” – chłopcy 2008,
  • III miejsce półfinał wojewódzki SZS w piłce ręcznej dziewcząt 2013,
  • III miejsce półfinał wojewódzki SZS w koszykówce dziewcząt 2012,
  • III miejsce półfinał wojewódzki SZS w siatkówce chłopców 2011,
  • I miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk LZS 2016 Szkół Wiejskich w koszykówce dziewcząt,
  • I miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk LZS 2014 Szkół Wiejskich w koszykówce dziewcząt,
  • I miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk LZS 2012 Szkół Wiejskich w koszykówce dziewcząt,
  • II miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk LZS 2016 Szkół Wiejskich w piłce ręcznej chłopców,
  • II miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk LZS 2012 Szkół Wiejskich w piłce ręcznej dziewcząt,
  • III miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk LZS 2016 Szkół Wiejskich w koszykówce chłopców,
  • III miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk LZS 2015 Szkół Wiejskich w koszykówce dziewcząt,
  • III miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk LZS 2011 Szkół Wiejskich w siatkówce chłopców,
  • IV miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk LZS 2011 Szkół Wiejskich w koszykówce dziewcząt,
  • I miejsce w Finale Powiatu w koszykówce dziewcząt 2016,
  • I miejsce w Finale Powiatu w koszykówce dziewcząt 2015,
  • I miejsce w Finale Powiatu w koszykówce dziewcząt 2014,
  • I miejsce w Finale Powiatu w koszykówce dziewcząt 2012,
  • I miejsce w Finale Powiatu w siatkówce chłopców 2011,
  • II miejsce w Finale Powiatu w koszykówce chłopców 2016,
  • II miejsce w Finale Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt 2015,
  • II miejsce w Finale Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt 2012,
  • II miejsce w Finale Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt 2013,
  • III miejsce w Finale Powiatu w halowej piłce nożnej dziewcząt 2015,
  • III miejsce w Finale Powiatu w koszykówce chłopców 2014,
  • III miejsce w Finale Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt 2013,
  • III miejsce w Finale Powiatu w koszykówce dziewcząt 2013,
  • III miejsce w Finale Powiatu w piłce nożnej chłopców 2012,
  • III miejsce w Finale Powiatu w piłce ręcznej chłopców 2012,
  • III miejsce w Finale Powiatu w koszykówce dziewcząt 2011,
  • III miejsce w Finale Powiatu w piłce ręcznej chłopców 2011,
  • III miejsce w Finale Powiatu w halowej piłce nożnej dziewcząt 2011,
  • III miejsce w Finale Powiatu w koszykówce chłopców 2011,
  • III miejsce w Finale Powiatu w halowej piłce nożnej dziewcząt 2010,
  • III miejsce w Finale Powiatu w siatkówce chłopców 2010,
  • III miejsce w Finale Powiatu w koszykówce dziewcząt 2009,
  • III miejsce w Finale Powiatu w siatkówce chłopców 2007.

 Lekka atletyka:

  • I miejsce w Finale Wojewódzkim (2009r.) – sztafeta 4×100 m dziewcząt (Dominika Kulig, Natalia Gordzielik, Patrycja Glensk, Julia Kurek),
  • III miejsce w Finale Wojewódzkim (2011r.) – Sebastian Wollnik – rzut oszczepem,
  • III miejsce w Finale Wojewódzkim (2009r.) – Natalia Gordzielik –  bieg 100 m,
  • I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach LZS Szkół Wiejskich (2012r.)–Marcin Raniczkowski – skok wzwyż,
  • I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach LZS Szkół Wiejskich (2011r.) – Sebastian Wollnik – rzut oszczepem,
  • I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach LZS Szkół Wiejskich (2009r.) – Natalia Gordzielik –  bieg 100 m,
  • I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach LZS Szkół Wiejskich (2007r.) – Justyna Śwituła – pchnięcie kulą,
  • II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach LZS Szkół Wiejskich (2011r.) – sztafeta olimpijska – Mateusz Golomb, Dawid Chudala, Dawid Kowalczyk, Krzysztof Lisek,
  • II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach LZS Szkół Wiejskich (2012r.) – Denis Gebauer – bieg 2000 m,
  • II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach LZS Szkół Wiejskich (2009r.) – Jacek Błachut – bieg 1000 m,
  • II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach LZS Szkół Wiejskich (2008r.) – Natalia Gordzielik  – skok w dal,
  • II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach LZS Szkół Wiejskich (2008r.) – sztafeta 4×100 m dziewcząt (Magdalena Kampa, Natalia Gordzielik, Patrycja Glensk, Ewa Korzeniec),
  • II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach LZS Szkół Wiejskich (2007r.) – Ewa Korzeniec – bieg 100 m,
  • II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach LZS Szkół Wiejskich (2006r.) – sztafeta 4×100 m chłopców,
  • III miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach LZS Szkół Wiejskich (2016r.) – Marcin Noparlik – skok wzwyż,,
  • III miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach LZS Szkół Wiejskich (2011r.) – Sebastian Wollnik – bieg 300 m,
  • III miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach LZS Szkół Wiejskich (2009r.) – Mikołaj Leśniak – bieg 300 m,
  • III miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach LZS Szkół Wiejskich (2009r.) – Natalia Gordzielik  – skok w dal,
  • III miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach LZS Szkół Wiejskich (2009r.) – sztafeta 4×100 m dziewcząt (Dominika Kulig, Natalia Gordzielik, Patrycja Glensk, Julia Kurek),
  • III miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach LZS Szkół Wiejskich (2007r.) – Monika Jaksy – pchnięcie kulą,
  • III miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach LZS Szkół Wiejskich (2007r.) – sztafeta 4×100 m dziewcząt,
  • III miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach LZS Szkół Wiejskich (2007r.) – sztafeta olimpijska chłopców.

Szachy:

  • V miejsce w półfinale wojewódzkim w szachach drużynowych 2011,
  • VI miejsce w półfinale wojewódzkim w szachach drużynowych 2012,
  • I miejsce w Finale Powiatu w szachach drużynowych 2012,
  • I miejsce w Finale Powiatu w szachach drużynowych 2011,
  • II miejsce w Finale Powiatu w szachach drużynowych 2010,
  • II miejsce w Finale Powiatu w szachach drużynowych 2009.

 

Opracował : Bartłomiej Kindrat