Absolwenci

ABSOLWENCI 2017 r.

  1. Białowąs Julia
  2. Czichos Viktoria
  3. Ferdynus Jakub
  4. Ful Wiktoria
  5. Ginda Jessica
  6. Grzywa Aleksandra
  7. Hadryś Bartosz
  8. Janik Julia
  9. Janiszewska Kinga
  10. Kalinowski Marcin
  11. Klepert Klaudia
  12. Kolasa Patrycja
  13. Kolasa Szymon
  14. Kołodziej Maria
  15. Kowalczyk Sebastian
  16. Krupop Julia
  17. Krysiński Adam
  18. Lippok Thomas
  19. Lotz Julia
  20. Machura Arkadiusz
  21. Maj Katarzyna
  22. Markiewicz Bartłomiej
  23. Matuszek Martyna
  24. Mazur Dawid
  25. Mejsyk Szymon
  26. Mientus Katarzyna
  27. Nieświec Damian
  28. Pączko Jakub
  29. Sala Marcel
  30. Sekula Rafał
  31. Smolarek Dawid
  32. Staś Rafał
  33. Stępień Dawid
  34. Suchanek Weronika
  35. Susczyk Paweł
  36. Szostak Kinga
  37. Wac Wiktoria
  38. Wacławczyk Małgorzata
  39. Wicher Remigiusz
  40. Wollnik Patryk

 


ABSOLWENCI 2016 r.

  1. Baron Agnieszka
  2. Bartyla Patryk
  3. Blaut Katarzyna
  4. Cebula Łukasz
  5. Cichoń Marek
  6. Czech Jasmine
  7. Czech Manuela
  8. Damaschek Klaudiusz
  9. Domerecki Kamil
  10. Garbień Mariusz
  11. Garwol Patryk
  12. Giesa Michał
  13. Glensk Mateusz
  14. Glensk Piotr
  15. Gryc Natalia
  16. Kampa Marcin
  17. Kazimieruk Szymon
  18. Kempna Natalia
  19. Kleemann Damian
  20. Kołodziej Jakub
  21. Konica Adam
  22. Kozubska Magdalena
  23. Krancioch Daniel
  24. Krawców Justyna
  25. Król Tobiasz
  26. Kurda Sandra
  27. Labisz Natalia
  28. Lach Maria
  29. Leśniak Jakub
  30. Lewandowski Szymon
  31. Lisek Łukasz
  32. Łukaszczyk Martyna
  33. Mateja Tobiasz
  34. Michalska Weronika
  35. Mientus Łukasz
  36. Nieświec Izabela
  37. Noparlik Marcin
  38. Palmer Mateusz
  39. Pasoń Małgorzata
  40. Patoła Andreas
  41. Patoła Vanessa
  42. Podwysocka Julia
  43. Polak Karolina
  44. Przybyła Karol
  45. Rożen Amelia
  46. Schmidt Katarzyna
  47. Seniszyn Sebastian
  48. Sobota Justyna
  49. Sosińska Wiktoria
  50. Stanik Julia
  51. Stolc Adam
  52. Szłapa Julia
  53. Śwituła Łukasz
  54. Tymczyszyn Anna
  55. Wacławczyk Jakub
  56. Wołczyk Dariusz
  57. Zmuda Szymon

ABSOLWENCI 2015 r.

  1. Anioł Dominika
  2. Bartek Katarzyna
  3. Bartoszek Jolanta
  4. Bartoszek Michał
  5. Breffka Mario
  6. Brzdąk Wiktoria
  7. Burnos Rafał
  8. Cebula Agata
  9. Cebula Jennifer
  10. Chrzanowski Rafał
  11. Cichoń Wiktoria
  12. Ciolek Patrycja
  13. Czech Julia
  14. Dudziak Michał
  15. Figura Natalia
  16. Fila Łukasz
  17. Giza Paweł
  18. Glensk Krzysztof
  19. Gordzielik Sylwia
  20. Grabińska Julia
  21. Gryc Aurelia
  22. Grysko Łukasz
  23. Jamiński Mateusz
  24. Janusz Kamil
  25. Juranek Paweł
  26. Kaczmarczyk Daniel
  27. Kaczybura Aleksandra
  28. Kalla Marta
  29. Karolkiewicz Natalia
  30. Klyk David
  31. Komorowska Aleksandra
  32. Koprek Jakub
  33. Kowalczyk Daniel
  34. Kowalczyk Kamil
  35. Kowalczyk Sandra
  36. Kowol Anna
  37. Kurda Kinga
  38. Kuźma Agata
  39. Labisz Justyna
  40. Lippok Jochen
  41. Lis Agnieszka
  42. Lis Alicja
  43. Lysek Paulina
  44. Mahamdi Miriam
  45. Matauszek Andreas
  46. Mateja Paweł
  47. Mazur Nicole
  48. Michen Mateusz
  49. Mientus Karolina
  50. Mrohs Dominika
  51. Muc Sara
  52. Niczka Patrycja
  53. Normantowicz Jakub
  54. Nowak Kamil
  55. Pankowska Izabela
  56. Patoła Paulina
  57. Pogoda Jonatan
  58. Pyka Szymon
  59. Pytel Paulina
  60. Rygol Szymon
  61. Rykowski Adrian
  62. Sala Adam
  63. Sala Damian
  64. Siwek Aleksandra
  65. Sodomora Artur
  66. Stemplewska Aleksandra
  67. Suchanek Marta
  68. Szczepański Kordian
  69. Sziroky Piotr
  70. Tatina Jakub
  71. Trojanowska Aleksandra
  72. Urbanek Agata
  73. Walecko Agnieszka
  74. Wastag Aleksandra
  75. Wieczorek Daniel
  76. Wieszołek Patryk
  77. Wojtala Judyta
  78. Wołczyk Przemysław
  79. Wrzeciono Adrian
  80. Zdrzalik Agata
  81. Zyśk Kinga
  82. Żarski Mateusz

ABSOLWENCI 2014 r.

  1. Balut Denis
  2. Broj Denis
  3. Chudala Piotr
  4. Chwastyk Adam
  5. Cichoń Paulina
  6. Cichoń Wiktoria
  7. Dabon Aleksander
  8. Dawid Mateusz
  9. Dawidek Jakub
  10. Drożak Natalia
  11. Dziuk Robert
  12. Dżumaga Beata
  13. Fornol Julia
  14. Frydrych Aleksandra
  15. Fuhsy Kamil
  16. Fuhsy Piotr
  17. Gajewska Ewa
  18. Gawlik Aleksandra
  19. Gisa Magdalena
  20. Glapiak Karina
  21. Gołębiowski Michał
  22. Grabowska Justyna
  23. Hueniger Hanna
  24. Hyla Dżesika
  25. Kampa Łukasz
  26. Kanz Natalia
  27. Krawców Krzysztof
  28. Kling Gracjan
  29. Kulik Sandra
  30. Kurek Rafał
  31. Labisz Dawid
  32. Lechelt Dawid
  33. Lika Korneliusz
  34. Lisek Patryk
  35. Machura Justyna
  36. Małyska Aneta
  37. Mateja Denis
  38. Mateja Krzysztof
  39. Michalska Paulina
  40. Mientus Mateusz
  41. Mientus Natalia
  42. Mientus Sandra
  43. Miklis Anna
  44. Młyńczyk Katarzyna
  45. Mróz Rafał
  46. Nowak Luiza
  47. Patoła Rafał
  48. Pączko Michał
  49. Piotrowicz Angelika
  50. Podwysocka Paulina
  51. Ponza Kamila
  52. Polok Krystian
  53. Rataj Izabela
  54. Reinert Kinga
  55. Sala Jasmina
  56. Sawicka Zuzanna
  57. Schafforz Dawid
  58. Schmidt Denis
  59. Sędłak Karolina
  60. Skóra Dominik
  61. Sodomora Mariusz
  62. Soja Bartosz
  63. Stanik Sebastian
  64. Szymaniec Magdalena
  65. Tomiczek Damian
  66. Twardowska Julita
  67. Tymczyszyn Sebastian
  68. Urbanek Michał
  69. Walecko Ewelina
  70. Walecko Justyna
  71. Werner Małgorzata
  72. Wysada Patryk
  73. Wystrach Kamila
  74. Zadeberny Natalia
  75. Zalepa Zuzanna
  76. Zmuda Krzysztof

ABSOLWENCI 2013 r.

  1. Anioł Marek
  2. Barełkowska Joanna
  3. Bartyla Natalia
  4. Blaut Klaudia
  5. Blaut Martyna
  6. Chodura Karolina
  7. Czech Jessica
  8. Czech Natalia
  9. Dziemba Łukasz
  10. Figura Agata
  11. Fornol Martyna
  12. Fuhsy Dawid
  13. Gałan Kamil
  14. Habdas Gracjan
  15. Janiszewska Ewa
  16. Kaczybura Klaudia
  17. Kochanek Aleksandra
  18. Korzeniec Jan
  19. Korzeniec Joanna
  20. Kowalczyk Natalia
  21. Kowalska Ewa
  22. Król Tomasz
  23. Krupop Daniel
  24. Kulig Agata
  25. Kurda Dawid
  26. Kurek Aneta
  27. Lysek Anna
  28. Łukaszczyk Patrycja
  29. Maj Krzysztof
  30. Matauszek Dawid
  31. Mateja Krzysztof
  32. Mateja Robert
  33. Mazur Christoph
  34. Michalski Rafał
  35. Mientus Mateusz
  36. Miklis Kristina
  37. Nieświec Adriana
  38. Noparlik Marek
  39. Nowak Mateusz
  40. Orzech Izabella
  41. Palmer Kamil
  42. Paluszczak Karolina
  43. Pogoda Aaron
  44. Polak Jakub
  45. Prusik Bartosz
  46. Raniczkowski Marcin
  47. Sala Nikola
  48. Sawicka Weronika
  49. Smołucha Ewa
  50. Sparwasser Aleksandra
  51. Szymaniec Aurelia
  52. Śwituła Magdalena
  53. Tkocz Adam
  54. Tokarska Oliwia
  55. Weidler Mateusz
  56. Wiecha Angelika
  57. Wieczorek Patryk
  58. Wierzbicka Roksana
  59. Wocław Karolina
  60. Wocław Katarzyna
  61. Wrzeciono Adam
  62. Zawadzki Maciej
  63. Zoglowek Dominika

ABSOLWENCI 2012 r.

  1. Badowska Ewa
  2. Baryła Bartosz
  3. Borucińska Angelika
  4. Cegielska Oliwia
  5. Chłopiński Przemysław
  6. Chudala Dawid
  7. Cichoń Robert
  8. Ciolek Grzegorz
  9. Ciolek Mariusz
  10. Czaban Katarzyna
  11. Czech Łukasz
  12. Czyczerska Karolina
  13. Dyga Denis
  14. Gebauer Denis
  15. Gondro Natalia
  16. Hruzik Katarzyna
  17. Janik Kevin
  18. Joniec Rafał
  19. Kaczybura Radosław
  20. Kala Aleksandra
  21. Kalla Anna
  22. Kampa Mateusz
  23. Kazimieruk Tomasz
  24. Kołodziej Tomasz
  25. Konica Ewa
  26. Kopcik Tatiana
  27. Koprek Dominik
  28. Kowol Andrzej
  29. Kowol Katarzyna
  30. Kożuszek Justyna
  31. Kunert Andrzej
  32. Kuźma Natalia
  33. Labisz Maria
  34. Lechowicz Tomasz
  35. Lewandowski Tomasz
  36. Lichy Marcin
  37. Ludwiczak Jessica
  38. Łaskarzewska Karolina
  39. Makulik Mirosław
  40. Mandola Wiktoria
  41. Mateja Katarzyna
  42. Matuszek Dominika
  43. Matuszek Sylwester
  44. Mechnik Denis
  45. Mejsyk Barbara
  46. Mendalka Paweł
  47. Mientus Sonia
  48. Mika Nicola
  49. Młyńczyk Ewelina
  50. Muc Dawid
  51. Neumann Kamila
  52. Niczka Łukasz
  53. Nocoń Piotr
  54. Nocoń Sabina
  55. Ogórek Katarzyna
  56. Patolla Nicola
  57. Pilarska Agata
  58. Płachetka Sonia
  59. Prusik Patryk
  60. Przywara Isabela
  61. Rajman Katarzyna
  62. Reinert Aleksandra
  63. Rychlikowska Karina
  64. Smolarek Marta
  65. Sobel Marcin
  66. Stach Anna
  67. Starzyńska Aleksandra
  68. Staś Edyta
  69. Stępień Dominika
  70. Stupak Daniel
  71. Szczepańska Zuzanna
  72. Walecko Krzysztof
  73. Wojczyk Monika
  74. Wołczyk Michał
  75. Woszek Sebastian
  76. Wrzeciono Anna
  77. Wystrach Nicola
  78. Zyła Karolina

ABSOLWENCI 2011 r.

  1. Adamek Jacek
  2. Anioł Monika
  3. Bańkowska Katarzyna
  4. Bawoł Natalia
  5. Bieganowska Kinga
  6. Bul Krzysztof
  7. Chodura Łukasz
  8. Cichos Anna
  9. Ciolek Dawid
  10. Ciolek Marzena
  11. Dąbrowska Aleksandra
  12. Gebauer Iwona
  13. Glensk Marek
  14. Golomb Mateusz
  15. Gordzielik Justyna
  16. Gregorczyk Izabela
  17. Hruzik Kamil
  18. Hyla Andrea
  19. Janicka Natalia
  20. Jarosz Kinga
  21. Joszko Karolina
  22. Juranek Joanna
  23. Kazimierowicz Anita
  24. Klama Katrin
  25. Klama Marcin
  26. Konieczna Joanna
  27. Kowalczyk Dawid
  28. Kożuszek Sylwia
  29. Krancioch Krzysztof
  30. Krupop Patryk
  31. Kulig Patrycja
  32. Kurda Patryk
  33. Kurek Justyna
  34. Labisz Magdalena
  35. Lake Sandra
  36. Lis Tobiasz
  37. Lisek Krzysztof
  38. Lotz Anna
  39. Malek Andrea
  40. Małyska Tomasz
  41. Mateja Nicola
  42. Matuszek Adam
  43. Matuszek Nina
  44. Mazur Martina
  45. Mazurek Robert
  46. Moś Agnieszka
  47. Mróz Patryk
  48. Nowak Piotr
  49. Ochota Angelika
  50. Patoła Kamila
  51. Patoła Sebastian
  52. Petruk Michał
  53. Polok Katarzyna
  54. Ponza Anna
  55. Przybyła Patrycja
  56. Pytel Ireneusz
  57. Sekula Monika
  58. Sędłak Dawid
  59. Sołtysiak Dawid
  60. Stanik Joanna
  61. Stanik Martin
  62. Szulc Sylwia
  63. Szymaniec Joanna
  64. Tomiczek Martyna
  65. Walecko Marcin
  66. Wałęsa Denis
  67. Wastag Martyna
  68. Witek Mateusz
  69. Wodniok Agnieszka
  70. Wojtala Kamila
  71. Wojtynek Kristina
  72. Wollnik Sebastian
  73. Wotka Grażyna
  74. Woźniczka Joanna
  75. Zieliński Kamil
  76. Zyła Piotr

ABSOLWENCI 2010 r.

  1. Aftyka Patrycja
  2. Michael Baron
  3. Cichoń Martina
  4. Cichon Monika
  5. Ciolek Aneta
  6. Dobosz Gracjan
  7. Dudkowiak Katarzyna
  8. Fabisz Kamil
  9. Gałan Natalia
  10. Gebauer Rafał
  11. Glensk Ilona
  12. Glensk Kamil
  13. Gordzielik Daria
  14. Grabolus Marcin
  15. Grysko Marcin
  16. Guz Dawid
  17. Halenka Magdalena
  18. Kaczybura Wioletta
  19. Kalla Łukasz
  20. Kałuża Piotr
  21. Kanz Łukasz
  22. Kobiś Paweł
  23. Kowalczyk Łukasz
  24. Kowalik Dominika
  25. Król Elżbieta
  26. Kubis Piotr
  27. Kunert Michał
  28. Kurda Natalia
  29. Kurek Julia
  30. Kycia Paweł
  31. Labisz Paulina
  32. Lukas Damian
  33. Lukas Robert
  34. Majecki Damian
  35. Mateja Jacek
  36. Michalska Monika
  37. Mientus Damian
  38. Mientus Dominika
  39. Ogórek Karol
  40. Patoła Ewa
  41. Przybyła Natalia
  42. Raniczkowski Paweł
  43. Rychlikowska Sabina
  44. Smolarek Patryk
  45. Sparwasser Rafał
  46. Stachańczyk Katarzyna
  47. Stróżyk Dariusz
  48. Szygalska Natalia
  49. Szymaniec Jesica
  50. Tatina Denis
  51. Marzena Walecko
  52. Wicher Mariusz
  53. Witkowski Adrian
  54. Wocławska Monika
  55. Wójcik Angela
  56. Zdrzalik Marta
  57. Zmuda Paweł
  58. Zmuda Ryszard
  59. Zmuda Sebastian
  60. Zoglowek Piotr

ABSOLWENCI 2009 r.

  1. Bartoszek Alicja
  2. Błachut Jacek
  3. Borowczyk Angelika
  4. Bul Patrycja
  5. Cichoń Magdalena
  6. Chudala Martyna
  7. Chwastyk Angelika
  8. Ciolek Grażyna
  9. Czech Elżbieta
  10. Czech Janina
  11. Czech Kinga
  12. Czech Patryk
  13. Deutschmann Marcin
  14. Dobosz Kamil
  15. Dziubek Grzegorz
  16. Dziubek Paweł
  17. Florczak Martina
  18. Gajewski Kamil
  19. Giesa Marcin
  20. Glensczok Aleksandra
  21. Glensk Karsten
  22. Glensk Patrycja
  23. Golenia Piotr
  24. Gołomb Adrian
  25. Gordzielik Natalia
  26. Graca Marta
  27. Gregorczyk Tomasz
  28. Grysko Sandra
  29. Grzelak Andrzej
  30. Hasterok Tomasz
  31. Hruzik Patryk
  32. Jaksy Monika
  33. Janiszewska Mariola
  34. Janiszewski Mateusz
  35. Janusz Żaklina
  36. Kaczmarczyk Adam
  37. Kaczybura Paulina
  38. Kampa Magdalena
  39. Kampa Monika
  40. Kanas Adam
  41. Kazimieruk Łukasz
  42. Kopeć Wioletta
  43. Kosin Marcin
  44. Kulig Dominika
  45. Kulig Maja
  46. Kurda Michael
  47. Kurek Grzegorz
  48. Kurek Joanna
  49. Lake Patryk
  50. Leśniak Mikołaj
  51. Lissy Damian
  52. Lotz Bianka
  53. Machura Joanna
  54. Martyka Piotr
  55. Mateja Marek
  56. Mateja Żaneta
  57. Matuszczyk Karol
  58. Michalski Piotr
  59. Mika Roman
  60. Miklis Julia
  61. Mrohs Patrycja
  62. Mrowiec Marcin
  63. Nocoń Katarzyna
  64. Ociepka Marcin
  65. Olejniczak Przemysław
  66. Olesiuk Michał
  67. Pankowski Piotr
  68. Patoła Anna
  69. Patola Paweł
  70. Piontek Mateusz
  71. Podwysocka Barbara
  72. Przemus Justyna
  73. Reinert Weronika
  74. Rychlik Aleksandra
  75. Rychlikowski Mariusz
  76. Schafforz Mateusz
  77. Szcześniok Daniel
  78. Scześniok Thomas
  79. Skóra Nikola
  80. Staszczyszyn Natalia
  81. Szlensog Nikola
  82. Szłapa Maria
  83. Śwituła Monika
  84. Tomala Justyna
  85. Treutz Kim
  86. Walecko Sabina
  87. Walecko Sabina
  88. Wicher Sebastian
  89. Witek Kamil
  90. Witkowska Natalia
  91. Włodarczyk Daniel
  92. Zaliński Arkadiusz
  93. Zmuda Iwona
  94. Zugaj Dominik

ABSOLWENCI 2008 r.

  1. Andrzejewski Artur
  2. Bańkowski Łukasz
  3. Bańkowski Piotr
  4. Bartosiewicz Jakub
  5. Bartoszek Marcin
  6. Blaik Patrycja
  7. Blania Tobiasz
  8. Blaut Andżelika
  9. Błachut Krzysztof
  10. Bonk Mateusz
  11. Cebula Paweł
  12. Cichoń Sebastian
  13. Cichoń Tomasz
  14. Cichos Adrian
  15. Czech Katarzyna
  16. Czech Martina
  17. Czerner Marek
  18. Dąbrowska Marta
  19. Dudkowiak Łukasz
  20. Dziaduś Aleksandra
  21. Fesser Paweł
  22. Gałan Mateusz
  23. Gebauer Ewa
  24. Glensk Damian
  25. Guz Anna
  26. Hadryś Adam
  27. Herej Adam
  28. Jaksy Monika
  29. Jastrzębska Dominika
  30. Kaczmarczyk Łukasz
  31. Kaczmarczyk Tomasz
  32. Kaczmarek Piotr
  33. Kaczybura Artur
  34. Kaczybura Mateusz
  35. Kalicka Daria
  36. Kałuża Daria
  37. Kampa Paweł
  38. Korzeniec Ewa
  39. Kowalczyk Adam
  40. Kowalczyk Krystian
  41. Kowol Karolina
  42. Krasowska Żaneta
  43. Krok Marcin
  44. Król Michaela
  45. Kurek Natalia
  46. Kuźnik Sylwia
  47. Lechowicz Mateusz
  48. Lewandowski Maciej
  49. Lichy Natalia
  50. Lichy Wojciech
  51. Mateja Adam
  52. Matuszek Kamil
  53. Mazur Michał
  54. Mazurek Rafał
  55. Michalski Paweł
  56. Mientus Łukasz
  57. Sylwia Mrocheń
  58. Mrowiec Mariusz
  59. Niczka Mateusz
  60. Nocoń Beata
  61. Ochota Weronika
  62. Pasoń Stefan
  63. Pastuszak Marta
  64. Patola Mateusz
  65. Piela Anna
  66. Piontek Tomasz
  67. Podwysocki Mariusz
  68. Ponza Monika
  69. Rangosz Aneta
  70. Rataj Rafał
  71. Rychlikowski Robert
  72. Schneider Marcin
  73. Sekula Aneta
  74. Sitek Adam
  75. Skrzypek Łukasz
  76. Słaboń Michał
  77. Smołucha Anna
  78. Stachańczyk Małgorzata
  79. Starzyński Marcin
  80. Stolc Damian
  81. Treutz Daniel
  82. Werner Maria
  83. Wiecha Ewelina
  84. Witek Krystian
  85. Wocławska Anna
  86. Wojtala Adam
  87. Woźniczka Dawid
  88. Wrzeciono Mateusz
  89. Zakrzewski Mateusz
  90. Zmuda Dorota
  91. Zyła Paweł

ABSOLWENCI 2007 r.

  1. Elżbieta Adamska
  2. Marcin Bańkowski
  3. Anna Bartek
  4. Agata Bialucha
  5. Mateusz Bielecki
  6. Janusz Blaut
  7. Kamil Buczkowski
  8. Damian Cichoń
  9. Andreas Cichos
  10. Gabriela Czech
  11. Sabina Czech
  12. Dariusz Dudek
  13. Błażej Dyga
  14. Nikola Dyga
  15. Katarzyna Dziaduś
  16. Mateusz Fabisz
  17. Patrycja Figura
  18. Sebastian Fornol
  19. Elżbieta Gaczyńska
  20. Michał Gajewski
  21. Kinga Gebauer
  22. Sonia Gebauer
  23. Dawid Giza
  24. Klaudia Glensk
  25. Krzysztof Glensk
  26. Dawid Gonera
  27. Roksana Gordzielik
  28. Tomasz Gordzielik
  29. Mariusz Grabski
  30. Justyna Gregorczyk
  31. Grzesik Mirosław
  32. Justyna Halenka
  33. Sandra Halupczok
  34. Patryk Hermanza
  35. Sandra Hyla
  36. Piotr Janiszewski
  37. Krzysztof Joszko
  38. Krzysztof Kalicki
  39. Grzegorz Kalinowski
  40. Elizabet Kampa
  41. Kornelia Kampa
  42. Marcin Kampa
  43. Natalia Kampa
  44. Michał Kempny
  45. Patryk Klepert
  46. Marcin Kochanek
  47. Przemysław Kołodziejczyk
  48. Katarzyna Kowol
  49. Waldemar Kozubski
  50. Justyna Koźlik
  51. Mateusz Krancioch
  52. Dominika Krawczyk
  53. Natalia Krzywda
  54. Zuzanna Kubis
  55. Mateusz Kulig
  56. Tomasz Kunert
  57. Jan Lotz
  58. Dariusz Makulik
  59. Martyna Malek
  60. Michał Małek
  61. Barbara Matuszczyk
  62. Samanta Mechnik
  63. Agata Mientus
  64. Marek Mientus
  65. Mateusz Młyńczyk
  66. Kamil Mróz
  67. Daniel Olejnicki
  68. Kamila Oleś
  69. Paulina Pacholczuk
  70. Jan Pasoń
  71. Barbara Patoła
  72. Katarzyna Patoła
  73. Patryk Petruk
  74. Krzysztof Piechota
  75. Michał Pierończyk
  76. Dawid Pietruniak
  77. Michał Piontek
  78. Michał Podgórni
  79. Monika Podwysocka
  80. Justyna Przybyła
  81. Katarzyna Raczek
  82. Piotr Rataj
  83. Dominika Reinert
  84. Adam Rygoł
  85. Justyna Sagała
  86. Agnieszka Siwiec
  87. Kamil Skóra
  88. Małgorzata Smaroń
  89. Agnieszka Stachańczyk
  90. Sandra Stachanowska
  91. Marek Starzyński
  92. Damian Stupak
  93. Piotr Susczyk
  94. Bartosz Sziroky
  95. Andrzej Szłapa
  96. Mateusz Szygalski
  97. Grzegorz Szymański
  98. Justyna Śwituła
  99. Katarzyna Twardowska
  100. Mateusz Urbaniak
  101. Rafał Werner
  102. Beata Wicher
  103. Rafał Witek
  104. Natalia Woźniczka
  105. Małgorzata Zmuda

ABSOLWENCI 2006 r.

  1. Anna Adamska
  2. Teresa Adamska
  3. Piotr Adamski
  4. Marek Bańkowski
  5. Krzysztof Bańkowski
  6. Mateusz Bawoł
  7. Łukasz Blania
  8. Adam Borkowski
  9. Tobiasz Borowczyk
  10. Justyna Broj
  11. Karol Chudzik
  12. Agata Cichoń
  13. Dawid Cichoń
  14. Anita Ciołek
  15. Hiacynta Czech
  16. Damian Damaszek
  17. Edyta Damboń
  18. Damian Dąbrowski
  19. Patryk Dobosz
  20. Miriam Duda
  21. Aldona Dziemba
  22. Piotr Gancarz
  23. Agnieszka Galla
  24. Paweł Glagla
  25. Łukasz Glensk
  26. Katarzyna Hasterok
  27. Zuzanna Henek
  28. Michał Hueniger
  29. Monika Jagos
  30. Łukasz Jaksy
  31. Agata Janiszewska
  32. Marlena Jaroszewska
  33. Agnieszka Jonczyk
  34. Dawid Kaczybura
  35. Łukasz Kaczybura
  36. Joanna Kaleta
  37. Izabela Kampa
  38. Anna Kempna
  39. Anita Kopeć
  40. Marcin Kowol
  41. Michał Kozołup
  42. Mateusz Krupop
  43. Katarzyna Król
  44. Krzysztof Leś
  45. Lucyna Lis
  46. Florentyna Lis
  47. Janusz Łaskarzewski
  48. Andrzej Majecki
  49. Bernadeta Małek
  50. Artur Mateja
  51. Marcin Mateja
  52. Mateusz Matuszek
  53. Karolina Matuszek
  54. Piotr Mazurek
  55. Katarzyna Michoń
  56. Tomasz Mientus
  57. Sandra Mika
  58. Mateusz Moś
  59. Piotr Mrozik
  60. Emilia Michelus
  61. Szymon Michalski
  62. Roksana Napierała
  63. Monika Niegel
  64. Anna Pacholczuk
  65. Rafał Patoła
  66. Piotr Ploch
  67. Paweł Ploch
  68. Ewa Podgórni
  69. Iwona Podwysocka
  70. Karolina Rygol
  71. Zuzanna Rygol
  72. Joanna Salla
  73. Joanna Schneider
  74. Piotr Sitek
  75. Łukasz Skóra
  76. Alina Słaboń
  77. Małgorzata Smołucha
  78. Marta Stemplewska
  79. Adriana Stupak
  80. Mateusz Stefański
  81. Michał Stanik
  82. Paweł Starzyński
  83. Marcin Szłapa
  84. Grzegorz Walecko
  85. Jacek Witek
  86. Daniel Woszek
  87. Sandra Woszek
  88. Adrian Zmuda
  89. Sebastian Zoglowek
  90. Dawid Zombik

ABSOLWENCI 2005 r.

  1. Marta Anioł
  2. Michał Baliga
  3. Dariusz Benek
  4. Joanna Bieganowska
  5. Grzegorz Bielecki
  6. Żaneta Blaut
  7. Janina Chodura
  8. Agnieszka Cichoń
  9. Andrzej Cichoń
  10. Michał Cichoń
  11. Sandra Cichos
  12. Karolina Czech
  13. Tomasz Czerner
  14. Marek Datko
  15. Łukasz Doboszewski
  16. Magdalena Dziubek
  17. Grzegorz Dziuk
  18. Natalia Franz
  19. Dawid Gebauer
  20. Ilona Glinka
  21. Krystian Glomb
  22. Monika Golenia
  23. Dariusz Golomb
  24. Damian Gołomb
  25. Dagmara Grabowska
  26. Justyna Grzesik
  27. Sandra Herej
  28. Damian Hruzik
  29. Monika Hyla
  30. Mateusz Hylla
  31. Anna Janiszewska
  32. Ewa Joszko
  33. Rafał Kałużny
  34. Renata Kampa
  35. Mariyana Khomyshyn
  36. Agnieszka Kiszka
  37. Anna Kobiś
  38. Patryk Kowalczyk
  39. Natalia Kowol
  40. Irena Konieczna
  41. Lucyna Kozubska
  42. Manuela Krancioch
  43. Adrian Krawiec
  44. Joanna Król
  45. Mariusz Krzywda
  46. Monika Krzywda
  47. Marek Ledwig
  48. Mateusz Małek
  49. Magdalena Mandola
  50. Grzegorz Mansfeld
  51. Agnieszka Mateja
  52. Mateusz Mauer
  53. Agnieszka Mientus
  54. Anna Mikulla
  55. Joanna Nawrotek
  56. Piotr Nawrotek
  57. Justyna Niesłony
  58. Barbara Olas
  59. Joanna Pankowska
  60. Paweł Papoń
  61. Rafał Pastuszak
  62. Katarzyna Piechówka
  63. Piotr Piela
  64. Ilona Przytocka
  65. Andrzej Pudło
  66. Anna Staszczyszyn
  67. Maciej Stramek
  68. Mariola Stróżyk
  69. Izabella Walecko
  70. Tomasz Wicher
  71. Mateusz Wiercimok
  72. Tina Woszek
  73. Justyna Wotka
  74. Patrycja Woźnica
  75. Patrycja Zoglowek
  76. Mateusz Zugaj
  77. Iwona Zyła
  78. Kamila Zyła
  79. Katarzyna Zyła

ABSOLWENCI 2004 r.

  1. Tomasz Anioł
  2. Wioleta Badowska
  3. Arkadiusz Bieganowski
  4. Sandra Blania
  5. Dominika Brzezińska
  6. Angelika Buczkowska
  7. Dorota Buhl
  8. Piotr Cebula
  9. Mariusz Cichoń
  10. Anna Czech
  11. Michał Czech
  12. Adrian Damaszek
  13. Dyga Dominika
  14. Adam Dzierżawa
  15. Marcin Fikus
  16. Beata Gebauer
  17. Grzegorz Gebauer
  18. Patrycja Glensk
  19. Florian Głogowski
  20. Martyna Gonera
  21. Marek Grabowski
  22. Radosław Grzesik
  23. Sandra Hruzik
  24. Justyna Hyla
  25. Dagmara Jafernik
  26. Sylwia Jaguścik
  27. Marek Jaksy
  28. Jerzy Jonczyk
  29. Małgorzata Joniec
  30. Andrzej Joszek
  31. Paweł Kaczmarek
  32. Kamil Kaczybura
  33. Tomasz Kampa
  34. Monika Kapica
  35. Mateusz Klimek
  36. Daniel Kołodziej
  37. Adrian Kołodziejczyk
  38. Katarzyna Korzeniec
  39. Magdalena Kozołup
  40. Anna Kozubek
  41. Sabina Kożlik
  42. Alicja Kubiaczyk
  43. Wojciech Kużnik
  44. Igor Lotz
  45. Paweł Łuczak
  46. Maciej Małłek
  47. Sandra Mandelka
  48. Andrzej Mateja
  49. Sabina Mateja
  50. Marcin Mehlich
  51. Marcin Michelus
  52. Kamil Micheń
  53. Tomasz Michoń
  54. Paweł Mientus
  55. Sabina Mika
  56. Justyna Muc
  57. Krzysztof Neumann
  58. Tomasz Niedziela
  59. Anna Niesłony
  60. Kamil Niewiadomski
  61. Agnieszka Nowak
  62. Justyna Olejnicka
  63. Agnieszka Oleś
  64. Tomasz Pasoń
  65. Adam Pierończyk
  66. Paweł Pilarski
  67. Daniel Ploch
  68. Paweł Płachetka
  69. Marcin Podgórni
  70. Ilona Przybyła
  71. Krzysztof Przybyła
  72. Paweł Puzio
  73. Aneta Sala
  74. Justyna Sala
  75. Sandra Schenk
  76. Tomas Smaroń
  77. Andrzej Smolarz
  78. Michał Stramek
  79. Adam Syrowiszka
  80. Marek Szcześniok
  81. Anna Sziroky
  82. Katarzyna Szramiak
  83. Krzysztof Szulc
  84. Krzysztof Szymik
  85. Magdalena Śleziona
  86. Agnieszka Węgiel
  87. Agnieszka Wicher
  88. Sandra Wieszołek
  89. Aneta Woszek
  90. Elwira Wotka
  91. Michał Wrzeciono
  92. Paweł Wysada
  93. Łukasz Zając
  94. Krzysztof Zmuda
  95. Mariusz Zmuda
  96. Mateusz Zmuda
  97. Dawid Zoglowek

ABSOLWENCI 2003 r.

  1. Karol Adamiec
  2. Marcin Bartek
  3. Monika Bartoszek
  4. Marianna Bergholz
  5. Mariusz Blania
  6. Justyna Blaut
  7. Anna Błaszczyk
  8. Bartosz Bodych
  9. Janusz Brzeziński
  10. Dawid Burnos
  11. Aniela Chudzik
  12. Leszek Cichoń
  13. Klaudia Ciołek
  14. Marek Ciołek
  15. Agnieszka Czech
  16. Daria Czuba
  17. Monika Czura
  18. Teresa Czura
  19. Dominik Duda
  20. Andrzej Dydzik
  21. Kamil Dyga
  22. Szymon Dyga
  23. Ewa Dzierżawa
  24. Sebastian Dziuk
  25. Andrzej Fikus
  26. Agnieszka Fornol
  27. Łukasz Gajewski
  28. Edyta Gebauer
  29. Manfred Gebauer
  30. Michał Gebauer
  31. Aurelia Glensk
  32. Damian Glensk
  33. Michał Gmernicki
  34. Ewa Gospodarek
  35. Dawid Grysko
  36. Mateusz Grzesik
  37. Piotr Gustin
  38. Seweryn Hylla
  39. Marian Janiszewski
  40. Joanna Kaczybura
  41. Adrian Kałuża
  42. Justyna Kiełbasa
  43. Jarosław Kiszka
  44. Anna Klepert
  45. Maria Klepert
  46. Krystian Klimek
  47. Ida Kołodziejczyk
  48. Alicja Konieczna
  49. Łukasz Konieczny
  50. Agnieszka Korzeniec
  51. Ewa Kowalczyk
  52. Markus Kowalik
  53. Tomasz Kowol
  54. Mateusz Kozołup
  55. Patrycja Krok
  56. Kamil Król
  57. Anna Kubis
  58. Michał Kużnik
  59. Jakub Labisz
  60. Andrzej Lebok
  61. Bożena Leś
  62. Katarzyna Loster
  63. Mateusz Łuczak
  64. Iwona Mateja
  65. Łukasz Michalski
  66. Klaudia Mientus
  67. Łukasz Mikulla
  68. Michał Milanowicz
  69. Bartłomiej Milewski
  70. Marcin Muc
  71. Natalia Niedziela
  72. Marek Niesłony
  73. Olas Agnieszka
  74. Anna Olejnicka
  75. Joanna Pasoń
  76. Daniel Patola
  77. Kamila Podwysocka
  78. Marta Prusiak
  79. Aleksandra Przybyła
  80. Dawid Rygol
  81. Marek Salla
  82. 82. Tobiasz Salzburg
  83. Daria Serafin
  84. Daria Siedlecka
  85. Joanna Siotka
  86. Justyna Sklarek
  87. Natalia Smołucha
  88. Krzysztof Sobek
  89. Paweł Sparwasser
  90. Małgorzata Sprancel
  91. Monika Stachnowska
  92. Sylwester Stadnicki
  93. Anna Stolc
  94. Paweł Szymański
  95. Małgorzata Szymik
  96. Robert Wilk
  97. Katarzyna Wocław
  98. Daria Wrzeciono
  99. Tomasz Zając
  100. Adam Zoglowek
  101. Anna Zombik
  102. Magdalena Zugaj

ABSOLWENCI 2002 r.

1. Katarzyna Adamek

2. Olga Bartosiewicz

3. Natalia Badowska

4. Robert Bartoszek

5. Mariusz Bawoł

6. Katarzyna Bialucha

7. Paweł Blaik

8. Sabina Bonk

9. Zuzanna Brzezińska

10. Denis Burnos

11 .Bartłomiej Cieniuch

12. Przemysław Chrzanowski

13. Rafał Damboń

14. Adrian Dobosz

15. Łukasz Dyga

16. Damian Dziemba

17. Katarzyna Ferdynus

18. Patryk Furs

19. Ewelina Gacka

20. Joanna Gacka

21. Justyna Gałan

22. Piotr Gebauer

23. Agnieszka Glagla

24. Rafał Glensk

25. Aneta Gołomb

26. Rafał Gołomb

27. MaŁgorzata Góral

28. Ryszard Gregorczyk

29. Ewelina Grzesik

30. Daniel Hartman

31. Elżbieta Hermanza

32. Krzysztof Hruzik

33. Krzysztof Hyla

34. Patrycja Hyla

35. Justyna Janeczek

36. Judyta Kala

37. Iwona Kałużny

38. Judyta Kampa

39. Karol Kampa

40. Kamil Karaś

41. Łukasz Klepert

42. Piotr Klimek

43. Julia Konieczny

44. Marcin Kowalczyk

45. Monika Kowalczyk

46. Piotr Kowol

47. Krzysztof Kozubek

48. Joanna Labisz

49. Aleksandra Lichy

50. Robert Lichy

51. Mateusz Lisek

52. Marek Lukas

53. Emilia Łaskarzewska

54. Iwona Łuczak

55. Dorota Micheń

56. Krzysztof Michoń

57. Jacek Mientus

58. Klaudia Mientus

59. Krzysztof Mientus

60. Martyna Mientus

61. Tobiasz Mientus

62. Sylwia Mika

63. Sylwia Naglo

64. Kamil Napierała

65. Piotr Niedziela

66. Paweł Nocoń

67. Agnieszka Orlik

68. Anna Pachura

69. Maciej Pankowska

70. Bartłomiej Patoła

71. Agata Patoła

72. Małgorzata Piątkowska

73. Monika Pierończyk

74. Ewelina Przybyła

75. Kinga Przybyła

76. Paweł Puzio

77. Mateusz Reinert

78. Malwina Rychlikowska

79. Dominka Sagała

80. Grzegorz Schenk

81. Agata Szcześniok

82. Łukasz Szcześniok

83. Grzegorz Skóra

84. Arkadiusz Sleziona

85. Magdalena Smolczyk

86. Jacek Stach

87. Ewelina Stadnicka

88. Zuzanna Szczodrok

89. Michał Szymański

90. Ewa Szymik

91. AnnaTomala

92. Krzysztof Wacławeczyk

93. Sebastian Wegiel

94. Łukasz Wieszołek

95. Sandra Wieszołek

96. Dawid Witek

97. Sylwia Wocław

98. Piotr Wojtakowski

99. Dawid Woszek

100. Patrycja Wotka

101. Tomasz Zarek

102. Rafał Zmuda

103. Dominik Zoglowek